PRE PRIMARY SOLO DANCE COMPETITION

Date :10-1-24

Drive-in-New

Class –  Shell (Intro.A & B)
Sr.No.  Name Section Position won
1 Nayra Vadodaria A I
2 Kavish Bathar B I
3 Nishvi Puj A II
4 Karv Doshi B III
5 Dwija Shah B III
6 Aashvi Shah A Consolation
7 Vihaan Bengani A Consolation
8 Aanya Buch B Consolation
9 Asharvi Acharya B Consolation
       
Class- Oyster (Jr.Kg A / C )
Sr. No.  Name  Section Position won
1 Dhyey Shah A I
2 Hayan Patel A I
3 Khwaish Patel A I
4 Riyansh Rathi A I
5 ViyonaSingh Mehta A I
6 Apaar Bains C I
7 Mihit Patel C I
8 Sanchi Gandhi C III
9 Harshiv Shah A Consolation
10 Hidansh Patel A Consolation
11 Devam Soni C Consolation
12 Kwincy Shah C Consolation
13 Nitya Anandjiwala C Consolation
14 Shivanya Kanzariya C Consolation
15 Tesha Shah C Consolation
16 Vidhi Panchal C Consolation
       
Class- Oyster (Jr.Kg B / D )
Sr. No.  Name  Section Position won
1 Aahira Shah B I
2 Aenija Shah B I
3 Freya Raval B I
4 Saachi Dalal D I
5 Mivaan Mehta B II
6 Shubh Gunwani B II
7 Plaksha Pandya D II
8 Devam Dadhania B III
9 Viyanshi Shah D III
10 Ahaan Hingarani B Consolation
11 Vedika Dialani B Consolation
12 Saanvi Shah D Consolation
13 Shanay Chaudhary D Consolation
       
Class- Pearl (Sr.Kg A / C)
Sr. No.  Name  Section Position won
1 Heer Kanani A I
2 Naksh Shah A I
3 Navya Soni A I
4 Tanaya Shah A I
5 Trisha Shah A I
6 Drishi Gosaliya C I
7 Felisha Shah C I
8 Shambhavi Jha C I
9 Tarjani Sukhadia C I
10 Dhruvadityasinh Gohil A II
11 Harshiv Patel A II
12 Jarnav Patel A II
13 Mehan Vanjani A II
14 Ruhi Shah A II
15 Shivansh Ajjampur A II
16 Vrishank Shah A II
17 Heeya Gajjar C II
18 Princy Raheja C II
19 Swara Solanki C II
20 Dia Khanna A III
21 Harshi Shah A III
22 Nishil Desai A III
23 Krishav Asal C III
24 Niya Pandya C III
25 Dhriya Shah A Consolation
26 Dhyana Sanghvi A Consolation
27 Jiyan Shah A Consolation
28 Kahaan Modi A Consolation
29 Parth Shah A Consolation
30 Kiyansh Shah C Consolation
31 Reeyanshi Kapadia C Consolation
32 Viha Shah C Consolation
33 Vihaan Kshirsagar C Consolation
       
Class- Pearl (Sr.Kg B / D)
Sr. No.  Name  Section Position won
1 Krinshi Patel D I
2 Yuvan Gamot D I
3 Gunisha Poptani B II
4 Vishwa Jaisar B II
5 Anika Gurnani D II
6 Divit Halani D II
7 Aryan Shah D III
8 Daksh Somani D III
9 Dishi Somani D Consolation

 

Drive-in-Old

Class: SHELL (INTRO A & B)
       
Sr. No Name Class/sec. Position
1 Kashvi Shah A I
2 Hayansh Dalal B I
3 Shree Patel A II
4 Shaurya Parekh A II
5 Nitya Mehta B II
6 Shanvi Mehta A III
7 Anaya Shah B III
8 Prisha Modi A Consolation
9 Vivaan Chokshi A Consolation
10 Anaya Modi B Consolation
       
Class: OYSTER (Jr. K.G.-A & C)
       
Sr. No Name Class/sec. Position
1  Jiya Thakrar C I
2 Riaana Ghandi C II
3 Kysha Gounder C III
4 Hayan Jasani A III
5 Vrisha Tank A Consolation
6 Vedashree Patel A Consolation
7 Shanvi Patel A Consolation
8 Venisha Shah A Consolation
9 Viyona Shah C Consolation
       
Class: OYSTER (Jr. K.G.-B & D)
       
1 Arya Patel D I
2 Vyana Shah B II
3 Shanvi Shah D III
4 Aarish Sanghvi  B Consolation
5 Daanya Sanghvi B Consolation
6 Vihana Bhavsar B Consolation
       
Class: PEARL (Sr. K.G.-A & C)
       
Sr. No Name Class/sec. Position
1 Aarav Hamine A I
2 Samarth Jain A I
3 Hetvi Solanki A II
4 Vibhuti Gupta C II
5 Jisha Ghandi C III
6 Dhyanam Vaishnav C III
7 Divina Mulani C Consolation
8 Divisha Mulani C Consolation
9 Shreeda Agarwal A Consolation
       
Class: PEARL (Sr. K.G.-B & D)
       
1 Dhriya Shah B I
2 Dhrisha Shah B I
3 Anaya Rajwansh B II
4 Kabir Hokabaj D III
5 Parishree Shah D III
6 Sanvi Patel D Consolation
7 Krishna Shah D Consolation
8 Adhya Ghandi B Consolation