PRE PRIMARY FANCY DRESS COMPETITION

 Date : 26-09-2023

Drive-in-New

Class –  Shell (Intro.A & B)
Sr. No.  Name Section Position won
1 Dhweej Prajapati A I
2 Heerva Padheriya A I
3 Krishiv Patel A I
4 Nishav Pujara A I
5 Rivaan Desai A I
6 Urvin Shah A I
7 Asharvi Acharya B I
8 Freya Bhimani B I
9 Heyansh Madrasi B I
10 Param Sheth B I
11 Anaya Patel A II
12 Hridhaan Sanghavi A II
13 Ira Shah A II
14 Myra Chotia A II
15 Anvay Kalgaonkar B II
16 Vansh Gandhi B II
17 Kiyaan Shah A III
18 Malay Singh A III
19 Karv Doshi B III
20 Kavish Bathar B III
21 Shanay Shah B III
22 Atharva Patel A Consolation
23 Mumuksha Patel A Consolation
24 Nayra Vadodaria A Consolation
25 Aavishi Prakash A Consolation
26 Devarsh Sharma A Consolation
27 Aanya Buch B Consolation
28 Aashvi Bhatt B Consolation
29 Ayaansh Singh B Consolation
30 Hiyansh Shah B Consolation
31 Mishaa Bhandari B Consolation
32 Ruhi Shroff B Consolation
Class- Oyster (Jr.Kg A & C )
Sr. No.  Name  Section Position won
1 Harshiv Shah A I
2 Sanvi Patel A I
3 Burhanuddin Dungarawala C I
4 Devam Soni C I
5 Hayan Patel A II
6 Riyansh Rathi A II
7 Mavin Desai C II
8 Paridhi Mody C II
9 Dhyey Shah A III
10 Kahaan Panchal A III
11 Jiyaan Shah C III
12 Krishani Patel C III
13 Vandan Makwana C III
14 Vidhi Panchal C III
15 Jinaya Patel A Consolation
16 Prehan Nayak A Consolation
17 Reyansh Patel A Consolation
18 Nivansh Patel A Consolation
19 Viyona Mehta A Consolation
20 Mihit Patel C Consolation
21 Riyan Shah C Consolation
22 Tesha Shah C Consolation
Class- Oyster (Jr.Kg B & D )
Sr. No.  Name  Section Position won
1 Aahira Shah B I
2 Freya Raval B I
3 Mivaan Mehta B I
4 Saachi Dalal D I
5 Het Shah B II
6 Khushi Kapadia B II
7 Shubh Gunwani B II
8 Freya Yadav D II
9 Plaksha Pandya D II
10 Aenija Shah B III
11 Devam Dadhania B III
12 Riyansh Vithalani B III
13 Dishant Shah D III
14 Shanay Shah D III
15 Het Vadgama D III
16 Ahaan Hingorani B Consolation
17 Dhiyaan Raval B Consolation
18 Viyaan Bhagat B Consolation
19 Sanay Chaudhari D Consolation
20 Satva Dhingani D Consolation
Class- Pearl (Sr.Kg A & C)
Sr. No.  Name  Section Position won
1 Dhruvadityasinh Gohil A I
2 Ruhi Shah A I
3 Swara Solanki C I
4 Tarjani Sukhadia C I
5 Kahaan Modi A II
6 Swara Zaveri A II
7 Trisha Shah A II
8 Heeya Gajjar C II
9 Kiyansh Shah C II
10 Dia Khanna A III
11 Heer Kanani A III
12 Mehan Vanjani A III
13 Nishil Desai A III
14 Parth Shah  A III
15 Vrishank Shah A III
16 Drishi Gosaliya C III
17 Felisha Shah C III
18 Kayra Shah C III
19 Niya Pandya C III
20 Yaansh Patel C III
21 Princy Raheja C III
22 Jivin Desai A Consolation
23 Jiyan Shah A Consolation
24 Sanvi Trivedi A Consolation
25 Kabir Vashisth C Consolation
26 Krishav Asal C Consolation
27 Naksh Mahida C Consolation
28 Reeyanshi Kapadia C Consolation
29 Viha Shah C Consolation
30 Vrisan Patel C Consolation
Class- Pearl (Sr.Kg B & D)
Sr. No.  Name  Section Position won
1 Kanvi Sayani B I
2 Divit Halani D I
3 Kashvi Prajapati B II
4 Krishiv Yadav B II
5 Shiven Chelani B II
6 Divit Patel D II
7 Pratham Thakkar D II
8 Shanvi Rajvansh D II
9 Divit Kotecha B III
10 Anika Gurnani D III
11 Aryan Shah D III
12 Chahat Kela D III
13 Krinshi Patel D III
14 Ojasvi Dhanuka B Consolation
15 Suhaan Jalani B Consolation
16 Dhanvika Bahri D Consolation
17 Dishi Somani D Consolation
18 Swara Shah D Consolation
19 Shreedh Dwivedi D Consolation

Date : 4-10-2023

Drive-in-Old

Class: SHELL (INTRO A & B)  
Sr. No Name Class/sec. Position
1 Shaurya Parekh A I
2 Dhiaan Sitapara A II
3 Shree Patel A III
4 Kashvi Shah A III
5 Shanvi Maheshwari A Consolation
6 Naishal Shah A Consolation
7 Vihaana Avalani A Consolation
8 Dhyani Patel A Consolation
9 Anaya Shah B I
10 Aahaana Rasalawala B II
11 Nitya Mehta B II
12 Anaya Modi B III
13 Jiaana Shah B III
14 Drishya Soni B III
15 Viaana Shah B Consolation
16 Ekaksh Devpura B Consolation
17 Drish Soni B Consolation
Class: OYSTER (Jr. K.G.-A & C)  
Sr. No Name Class/sec. Position
1 Jiya Thakrar C I
2 Mantra Prajapati A II
3 Shanvi Modi A II
4 Riaana Gandhi C II
5 Vrishank Patel C III
6 Viyona Shah C III
7 Nishka Patel A Consolation
8 Pranshi Doshi A Consolation
9 Venisha Patel A Consolation
10 Dhyaana Shah  A Consolation
11 Hridhaan Patel A Consolation
12 Pearl Dagli A Consolation
Class: OYSTER (Jr. K.G.-B & D)  
1 Vihani Vyas D I
2 Pranshi Modi D I
3 Archi Vyas B II
4 Shanvi Shah D II
5 Viaan Shah B III
6 Naishvi Patel B III
7 Arya Patel D III
8 Shraavi Patel B Consolation
9 Vihana Bhavsar B Consolation
10 Diansh Mehta D Consolation
11 Ayansh Shah Consolation
Class: PEARL (Sr. K.G.-A & C)  
Sr. No Name Class/sec. Position
1 Amayra Bhavnagari A I
2 Meherian Khokhri A I
3 Jisha Gandhi C II
4 Vibhuti Gupta C II
5 Shreeda Agarwal A III
6 Avadhi Saraiya A III
7 Anaya Makadia C III
8 Hetvi Solanki A CONSOLATION
9 Atharav Gandhi A CONSOLATION
10 Riday Shah C CONSOLATION
11 Divina Mulani C CONSOLATION
12 Divisha Mulani C CONSOLATION
13 Ridhansh  Shah C CONSOLATION
14 Dhynam Vaishnav C CONSOLATION
15 Jia Khilwani C CONSOLATION
  Class: PEARL (Sr. K.G.-B & D)
1 Krishvee Pansuriya D I
2 Krishna Shah D II
3 Mayra Patel B III
4 Vivaan Shah B III
5 Rihaan Parekh B III
6 Harshvi Soni D CONSOLATION
7 Kabir Hokabaj D CONSOLATION
8 Parishree Shah D CONSOLATION
9 Venisha Shah B CONSOLATION
10 Falak Maheshwari B CONSOLATION
11 Jiyaan Patel B CONSOLATION
12 Aarav Patel  B CONSOLATION
13 Prashvi Shah B CONSOLATION