PRE PRIMARY FANCY DRESS COMPETITION

Date : 01-10-2016

navrangpura

Sr. No Name Class/sec. Position
CLASS : SHELL ( INTRO)
1 Dhairya Agrawal Intro-A 1
2 Heer Papaiyawala Intro-A 1
3 Parinaz Muglai Intro-A 2
4 Prisha Patel Intro-A 2
5 Tirth Desai Intro-A 3
6 Dhriti Patel Intro-A 3
7 Vihan Sanghvi Intro-A Consolation
8 Arhaan Tekrawala Intro-A Consolation
CLASS : OYSTER ( Jr.KG.)
1 Radhika Kansara Jr.KG C 1
2 Shree Trivedi Jr.KG C 1
3 Vruti shah Jr.KG C 1
4 Anaya kadri Jr.KG.B 1
5 Mohammed mansuri JR.KG.A 2
6 Vely patel JR.KG.A 2
7 Varnan shah Jr.KG.B 2
8 Dhrunil Shah Jr.KG. C 3
9 Frinzi Adani Jr.KG. C 3
10 Maahi Shah Jr.KG. C 3
11 Shrey Parekh Jr.KG. C 3
12 Sparsh Bhavsar Jr.KG. C 3
13 Virti shah Jr.KG. C 3
14 Harshita Arya JR.KG.B 3
15 Heet Thacker JR.KG.B 3
16 Mysha kadri JR.KG.B 3
17 Ira pandit JR.KG.B 3
18 Moksh shah JR.KG.B 3
19 Tanvi purohit JR.KG.B 3
20 Bhavi arya JR.KG.A Consolation
21 Maanil shah JR.KG.A Consolation
22 Dhriya bodar Jr.KG. C Consolation
23 Zikra Ansari JR.KG.A Consolation
24 Fatima Damani Jr.KG. C Consolation
25 Kavya shah JR.KG.B Consolation
26 Aarav M shah JR.KG.B Consolation
27 Kavya patel JR.KG.B Consolation
             CLASS : PEARL (Sr.KG.)
1 Dhyan Thakkar SR.KG.C 1
2 Vihansh Adani SR.KG.A 1
3 Darshan Bavada SR.KG.A 1
4 Jash Sadnani SR.KG.A 1
5 Heet Shah SR.KG.B 1
6 Dhyana Sheth SR.KG.C 2
7 Shaurya Patel SR.KG.C 2
8 Vaishanavi Bhrambhatt SR.KG.C 2
9 Aarna Bhansali SR.KG.C 2
10 Dipanshi Parikh SR.KG.B 2
11 Vansh Adani SR.KG.A 3
12 Hardi Rathod SR.KG.C 3
13 Arham Adani SR.KG.A 3
14 Atmiya Patel SR.KG.A 3
15 Vidhi Parmar SR.KG.A 3
16 Kavya G.Patel SR.KG.C 3
17 Riyansh Mistry SR.KG.C 3
18 Rashvi Sanghavi SR.KG.C 3
19 Ahana Lil SR.KG.A 3
20 Pranshul Soni SR.KG.A 3
21 Mohammed Nathani SR.KG.B 3
22 Dhairya Parikh SR.KG.B 3
23 Ishan Dave SR.KG.B 3
24 Vacha Shah SR.KG.B 3
25 Virat Singh Bhadoriya SR.KG.B 3
26 Misha Sanghvi SR.KG.C Consolation
27 Vanisha Soni SR.KG.C Consolation
28 Arushi Patel SR.KG.A Consolation
29 Divyanshi Shah SR.KG.A Consolation
30 Zinnia Thakkar SR.KG.B Consolation
31 Jay Patel SR.KG.B Consolation
32 Maan Patel SR.KG.B Consolation

Drive-in-New

Class -  Shell (Intro.A & B)
Sr. No. Name Section Position won
1 Aksh Patel A I
2 Avishi Dixit B I
3 Dhyana Acharya B I
4 Moksh Shah B I
5 Hetansh Trivedi A II
6 Pahel Khandhari B  II
7 Deep Bhatt A III
8 Nishra Jain A III
9 Devarth Ghelani B III
10 Vihaan Patel B III
11 V.S. Anirudh A Consolation
12 Keya Shah A Consolation
13 Jiyan Thakkar B Consolation
14 Karnik Bhan B Consolation
15 Jeiya Patel B Consolation
Class- Oyster (Jr.Kg A & C )
Sr. No. Name  Section Position won
1 Dhvanan Gupta A I
2 Maneet Kedia A I
3 Nishka Gupta C I
4 Joel Soju C I
5 Namasvi Patel C I
6 Arya Patel C I
7 Vihaan Soni C I
8 Dhanyata Barot C I
9 Jash Patel C I
10 Shyla Jaiswal A II
11 Moksh Vadhar C II
12 Dhruv Bhardwaj C II
13 Veer Barot C II
14 Viraaj Bains A III
15 Nilaax Asal A III
16 Vansh Patel A III
17 Arham Shah A III
18 Siddhant Menon A III
19 Aviraj Rathod C III
20 Piaa Patel C III
21 Aarush Chakraborty C III
22 Khwaish Adani C III
23 Rudra Bharwad A Consolation
24 Mahima Patel A Consolation
25 Kashvi Patel A Consolation
26 Vivaan Thakkar A Consolation
27 Shivansh Pawar C Consolation
28 Reyan Desai C Consolation
29 Maahir Shah C Consolation
30 Eva Agarwal C Consolation
Class- Oyster (Jr.Kg B & D )
Sr. No. Name  Section Position won
1 Aarna Patel B I
2 Chitrakshi Mantri B I
3 Aryan Patel B I
4 Ansh Vasant B I
5 Jaival Shah D I
6 Alris Dhanwani D I
7 Viharika Vaghela D I
8 Aarush Shevkani D I
9 Rishika Shah B II
10 Arnav Sharma D II
11 Anya Agarwal D II
12 Avya Agarwal D II
13 Hiya Shah B III
14 Dhairya Patel B III
15 Arnav Shah B III
16 Yug Patel B III
17 Gurashish Dayal B III
18 Dwij Shah D III
19 Hetsi Puraniya D III
20 Lakshaditya Chaudhary D III
21 Anusha Shah D Consolation
22 Dheyey Thakkar D Consolation
23 Om Songade D Consolation
24 Palash Bhatia D Consolation
Class- Pearl (Sr.Kg A & C)
Sr. No. Name  Section Position won
1 Aarav Dua C I
2 Anshuman Rajpurohit C I
3 Hetarth Shah A II
4 Trinabh Sharma C II
5 Hiya Shah A III
6 Sarthak Joshi A III
7 Vihan Shah C III
8 Archisman Mandal C III
9 Falak Patel A Consolation
10 Ayush Vansjalia A Consolation
11 Namya Parekh A Consolation
12 Mihika Shah A Consolation
13 Sparsh Karia C Consolation
14 Nisarg Mehta C Consolation
Class- Pearl (Sr.Kg B & D)
Sr. No. Name  Section Position won
1 Henil Patel D I
2 Princy Akhani D II
3 Janya Patel D II
4 Vihaan Suthar B III
5 T.S.Vidyut Srinivas B III
6 Anshi Mehta D III
7 Prisha Shah B Consolation
8 Riana Shah B Consolation
9 Vraj Patel B Consolation
10 Kartik Magani D Consolation

Drive-in-Old

Class: SHELL (INTRO)
Sr. No Name Class/sec. Position
1 SIDDHANT JAIN B I
2 VIAAN SHAH B I
3 PARTH RAVAL A II
4 MITANSH KRISHNANI A II
5 DHYANA PATIBANDA A II
6 SAVYA THAKKAR B II
7 VEDA RAJA B III
8 SHIVESH JOSHI A CONSOLATION
9 AARAV SINHA A CONSOLATION
10 AYANSH SANGHVI B CONSOLATION
11 SAUMYA SANGHVI B CONSOLATION
12 KRITEYU SHAH B CONSOLATION
Class: OYSTER (Jr. K.G.)
Sr. No Name Class/sec. Position
1 SWAYAM THAKKAR A I
2 SIDDHI DESAI B I
3 SHRIYA PATEL C I
4 SHUBHAYU GHOSH C I
5 SHREY NIRMAL A II
6 KENISHA PATEL A II
7 SHREYA DESAI B II
8 TANISH PATEL C II
9 TANI PATEL C II
10 SANAA JANI D II
11 DISHIKA JIWANI D II
12 RITI PARMAR A III
13 MANN PATEL B III
14 AANYA MODI D III
15 DHYANA MODI D III
16 ARMAN VAKIL D III
17 REVAN PATEL B CONSOLATION
18 AARAV JAIN B CONSOLATION
19 MOKSH SHAH C CONSOLATION
Class: PEARL (Sr. K.G.)
Sr. No Name Class/sec. Position
1 YATHARTH VYAS A I
2 SHREEYA THAKKAR A I
3 YUG SHAH A I
4 KAYAAN CONTRACTOR B I
5 NISHTHA KRISHNANI C I
6 HRISHI PATEL C I
7 AARAV SHAH C I
8 TANI AMIN C I
9 HINAK THAKKAR C I
10 HETASVI PATEL D I
11 DHANVIN RAVAL A II
12 DIYA JAIN A II
13 AISHWARYA JAIN A II
14 DARSH DHUDHIYA B II
15 KHUSHALI MANIYAR B II
16 VARYN OZA B II
17 DEVARSH PATEL C II
18 YUG PATEL C II
19 PAKHI PATEL C II
20 JIYA KATIRA D II
21 DAIVIK PATEL D II
22 NETRA BHINDI A III
23 ASHWIKA LAL A III
24 KAVAY MISTRY B III
25 RIVA KANABAR B III
26 AARYA PATEL B III
27 PRAYAG SORATHIYA C III
28 NISHKA DIXIT D III
29 VED PATEL A CONSOLATION
30 DHRUVIN PATEL B CONSOLATION
31 DEVARSH PANCHAL C CONSOLATION
32 SHLOK GANDHI D CONSOLATION

naranpura

CLASS : INTRO – A/B
SR.NO. NAME OF THE WINNER CLASS/SEC POSITION
1 DITYA SHAH A I
2 MAHIN AGARWAL A I
3 NEEV SHAH A I
4 VISHWA ADESARA A I
5 AARYA BHAVSAR B I
6 AADHYA DAVE B I
7 HEER SHAH B I
8 PRIYANSH PATEL B I
9 RITVA SHAH B I
10 TANISHKA SHAH B I
11 DIVIT SHAH A II
12 VIVAN SHAH B II
13 VENYA PATEL A III
14 KAYAAN ZINZUWADIA B III
CLASS: Jr.K.G. A/B/C
SR.NO. NAME OF THE WINNER CLASS/SEC POSITION
1 PALASH UPADHYAY A I
2 SHAURYA AGARWAL A I
3 SHLOK DARJI A I
4 AASHVI SHAH B I
5 KHANAK PATEL B I
6 TANAYA JAIN B I
7 VYAN PATEL B I
8 DEVANSH BAGRECHA C I
9 RISHIRAJ DESAI B II
10 YUVRAJ BHAVSAR B II
11 AADI PANDYA C II
12 NAKSH PATEL C II
13 SHRAVYA SHAH C II
14 TANAY SHAH C II
15 DHYANI VORA A III
16 HARDI NARICHANIA A III
17 DAKSH SALVI B III
18 YUG PATEL B III
19 AARNAV DESAI C III
20 RISHITA SHAH C III
CLASS: Sr.K.G. A/C
SR.NO. NAME OF THE WINNER CLASS/SEC POSITION
1 VEDANSHI SHAH A I
2 JAKSHIL MEHTA C I
3 KRISHANI PATEL   C I
4 DVITI SHETH A II
5 JIA SHAH A II
6 ROHAN TULSIYANI A II
7 KAVISH PATEL A III
8 SHUBH PATEL A III
9 JAY GANDHI C III
10 HETANSHI THAKKAR C III
11 SADHNA BANSAL C III
CLASS: Sr.K.G. B/D
SR.NO. NAME OF THE WINNER CLASS/SEC POSITION
1 AADITYA  PILLAI B I
2 JEET DAVE D I
3 KRISHA AKHANI D I
4 VEERA RAVAL D I
5 KHUSHI PATEL B II
6 STUTI SHAH B II
7 PRAPTI BHAVSAR B II
8 DIYA JANI D II
9 DIVYA PATEL D II
10 ZEESHAN ALI MERCHANT B III
11 HRIDAY SHAH D III
12 PURHAN PATEL D III
13 SUJAN DESAI D III

 

Student of the week

21st August 2017

SOW_din

KHUSHI FADIA 
VIII A (DIN)

Thought of the day

21st August 2017
 

thought21-8 

Read More

Calendar

August 2017
M T W T F S S
« Jul    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Visitor’s Count

Hit Counter

W.e.f :13th August,2013 , Time:          10:30 AM